Podsumowanie działalności TKK Kyokushin w latach 1987-1994

Najważniejsze wydarzenia lat 1987 – 1994:


1987 sierpień – II Obóz w Ostrowie Starym


1988 sierpień – III Obóz w Ostrowie Starym (60 uczestników)


1988 – Turniej Karate Kyokusinkai w Aleksandrowie Kujawskim

Kumite:
-70 kg: Dariusz Łukiewski III msc.


1989 – I Kopernikański Turniej Karate Kyokushinkai Juniorów w Toruniu

Kumite:
-70 kg: Wojciech Nowakowski II msc.
-80 kg: Andrzej Makusiewicz III msc.


1990 – Obóz Letni TKKK w Osówce k/Czernikowa


1991 – Obóz Letni w Kuncicach p/Ondrejnikiem, Czechosłowacja


1991 – II Mistrzostwa Polski Juniorów Karate Kyokushin w Nowej Soli

Kumite:
-80 kg: Krzysztof Laskowski III msc.


1991 – I Turniej Gwiazdkowy (25 zawodników)

Kata OpenPiotr Jagielski I msc., Piotr Binkowski II msc.

Kumite Juniorów OpenPiotr Jagielski II msc., Krzysztof Laskowski III msc.


1992 30.05. – Zgrupowanie Klubowe w Silnie k/Torunia


1992 – Obóz Letni w Osieku k/Torunia


1992 – II Kopernikański Turniej Karate Kyokushinkai Juniorów w Toruniu

Kumite:
-75 kg: Janusz Brodacki III msc.
+80 kg: Tomasz Wrzesień III msc.


1992 – IV Otwarty Turniej Karate Kyokushin o „Puchar Mazur” w Ełku

Kumite:
-65 kg: Piotr Binkowski IV msc.
-75 kg: Janusz Brodacki II msc.
-80 kg: Artur Wilento II msc.

Drużynowo: II msc. TKKK


1992 – II Turniej Gwiazdkowy (30 zawodników)

Kata:
Zaawansowane:
Piotr Jagielski I msc., Tomasz Wrzesień II msc., Marcin Stefański III msc.

Średniozaawansowane:
Piotr Brodacki I msc., Przemysław Renz II msc., Marcin Zakrzewski III msc.

Kumite:
Juniorów Open:
Tomasz Melzacki I msc., Piotr Jagielski II msc., Tomasz Wrzesień – III msc.


1993 11-13.06. – I Wiosenne zgrupowanie klubowe w Pieczyskach k/Koronowa


1993 17-22.08. – Obóz Letni PZK w Straszęcinie

2 uczestników: Artur Wilento, Wojciech Piotrowicz.


1993 – II Bydgoski Turniej Karate Kyokushin o „Puchar Łuczniczki” w Bydgoszczy

Kumite:
-70 kg: Sławomir Kosiński II msc.
-80 kg: Artur Wilento I msc.

Drużynowo: I msc. TKKK


1993 – III Turniej Gwiazdkowy (37 zawodników)

Kata:
Średniozaawansowane:
Piotr Stefański I msc., Jerzy Wojciechowski II msc., Sandra Kryspin III msc.

Zaawansowane:
Michał Zubik I msc., Przemysław Renz II msc.

Kumite:
Juniorów Open: Tomasz Wrzesień I msc., Sławomir Kłosiński III msc.


1994 – I Mistrzostwa Polski Zachodniej w Legnicy

Kumite:
-80 kg: Tomasz Wrzesień II msc.


1994 – Turniej Karate Kyokushin o „Puchar Piły” w Pile

Kumite:
 +80 kg: Marek Kosowski I msc.


1994 7-10.10. – II Jesienne Zgrupowanie klubowe w Pieczyskach k/Koronowa


1994 – IV Turniej Gwiazdkowy (40 zawodników)

Kata:
Indywidualne Open: Edyta Wajs II msc., Michał Zubik i Marcin Kosobucki III msc.
Drużynowe: II msc. – Małgorzata Stefańska, Monika Masłowska, Magdalena Stelmach, Wojciech Ligór.

Kumite Juniorów:
-65 kg: Sławomir Kłosiński I msc., Andrzej Głowacki II msc.
-75 kg: Tomasz Wrzesień I msc.
+75 kg: Marek Kosowski I msc., Tomasz Górzyński III msc.