Podsumowanie działalności TKK Kyokushin w 1996 roku

Najważniejsze wydarzenia roku 1996:


20.01.1996 – I Otwarte Mistrzostwa Inowrocławia w Karate (26 zawodników)

Kata:
Młodzicy: Łukasz Udziński II msc., Kamil Dąbrowski III msc., Maciej Michałek IV msc.
Kadetów młodszych: Marcin Kosobucki I msc.
Kadetów starszych: Michał Zubik I msc.
Kadetek starszych: Magdalena Stelmach II msc.


2-3.03.1996 – I Mistrzostwa Polski Kadetów i Dzieci w Pile (3 uczestników)

Kata:
Dzieci: Łukasz Udziński III msc.
Kadetów młodszych: Marcin Kosobucki V msc.
Kadetów starszych: Michał Zubik III msc.


23.03.1996 – Mistrzostwa Polski Zachodniej Karate Kyokushin w Malborku (7 zawodników)

Kata Kobiet: Edyta Wajs V msc.

Kumite:
– 65 kg: Sławomir Kłosiński II msc.
– 80 kg: Artur Wilento I msc., Tomasz Wrzesień II msc.
+ 80 kg: Marek Kosowski I msc.

Drużynowo: drugie Mistrzostwo Polski Zachodniej.


13.03.1996 – II Puchar Pomorza Karate Kyokushin w Koszalinie (5 zawodników)

Kumite mężczyzn:
– 65 kg: Michał Zubik III msc.
– 70 kg: Piotr Binkowski III msc.
+ 80 kg: Marek Kosowski I msc.


26.04-01.05.1996 – I Zgrupowanie w Szkalrskiej Porębie (21 członków Klubu)


4-5.05.1996 – XXIII Mistrzostwa Polski Seniorów w Gdańsku (4 zawodników)

Powołanie 2 zawodników na zgrupowanie Kadry Narodowej w Zakopanem: Artur Wilento, Marek Kosowski. Uczestnictwo w zgrupowaniu w dniach 10-12.05.1996.


12.05.1996 – II Pokaz Dalekowschodnich Sztuk Walki SP-28 Toruń (70 uczestników)


17-19.05.1996 – V Wiosenne Zgrupowanie w Pieczyskach k/Koronowa (80 członków Klubu)


02.06.1996 – Pokaz – Festyn z Okazji Dnia Dziecka na Bulwarze Filadelfijskim (40 uczestników Klubu – dzieci)


22.06.1996 – Pokaz dla wojska (50 członków klubu)


23.06.1996 – Turniej Wakacyjny w Inowrocławiu (10 zawodników)


30.06-19.07.1996 – Obóz Letni Karate Kyokushin Dziwnów’96 (90 członków klubu)

Wycieczka statkiem po Morzu Bałtyckim, rejs po rzece Dźwinie do Kamieńca Pomorskiego, treningi na plaży morskiej.


23.07-28.07.1996 – Wschodnioeruopejski Obóz Letni Kraków’96 (5 uczestników)


1996 – Puchar Gdyni (6 zawodników)

Kumite kobiet:
-62 kg: Edyta Wajs III msc.


18-20.10.1996 – I Jesienne Zgrupowanie w Strzemiuszczku (początkujący)


23-27.10.1996 – II Jesienne Zgrupowanie w Szklarskiej Porębie (zaawansowani)


23.11.1996 – Gala Mistrzów w Kielcach (kumite open)

Marek Kosowski 1/8.


7-8.12.1996 – VII Mistrzostwa Polski Juniorów w Grudziądzu (4 zawodników)

Kumite:
-60 kg: Michał Ozimkiewicz 1/8.
-70 kg: Rafał Kołodziejczyk 1/8.
+80 kg: Tomasz Górzyński 1/8.


14.12.1996 – VI Turniej Gwiazdkowy (43 zawodników)

Kata:
Dzieci: Piotr Domański II msc., Łukasz Udziński III msc.
Kadetów młodszych: Kamil Dąbrowski I msc.
Kadetek starszych: Barbara Mróz I msc., Aneta Domańska II msc.
Kadetów starszych: Marcin Kosobucki II msc.
Open: Edyta Wajs III msc.

Kumite Juniorów: -70kg Dariusz Starostin III msc.