Podsumowanie działalności TKK Kyokushin w 1999 roku

Najważniejsze wydarzenia roku 1999:


1999 – Mistrzostwa Okręgu Zachodniego – Puchar Gdyni (9 zawodników)

Kumite:
-70kg: Sławomir Kłosiński I msc., Piotr Binkowski II msc.
-80kg: Michał Ozimkiewicz I msc., Krzysztof Terlikowski II msc., Andrzej Poczwardowski III msc.
+90kg: Adam Derdzikowski I msc.
Open Kobiet: Edyta Wajs III msc.

Kata:
Mężczyzn: Dariusz Łukiewski II msc.
Kobiet: Edyta Wajs III msc.

Drużynowy tytuł Mistrza Polski Zachodniej (piąty) i Puchar Gdyni.


06.03.1999 – III Mistrzostwa Malborka Kadetów i Dzieci (28 zawodników)

Kata:
Dzieci: Krzysztof Lipowski I msc. (Ciechocinek).
Kadeci młodsi: Paweł Więcek I msc., Rafał Brzóskiewicz II msc.
Kadetki młodsze: Ewa Jarosz II msc.
Kadeci starsi: Marcin Adamczyk I msc., Łukasz Czos II msc., Łukasz Gruźlewski III msc.
Kadetki starsze: Małgorzata Zielińska II msc., Katarzyna Olszewska III msc.

Drużynowy tytuł Mistrza Malborka w kata.


27-28.03.1999 – IV Mistrzostwa Polski Kadetów i Dzieci w Kata w Koszalinie

Kata:
Dzieci: Krzysztof Lipowski VII msc. (Ciechocinek).
Kadetki młodsze: Ewa Jarosz XI msc.
Kadeci starsi: Łukasz Gruźlewski XI msc.
Kadetki starsze: Małgorzata Zielińska VI msc.


24-25.04.1999 – XVI Mistrzostwa Polski Seniorów w Siedlcach (7 zawodników)

Kumite:
-70kg: Sławomir Kłosiński I msc.
-80kg: Tomasz Wrzesień III msc.
-90kg: Marek Kosowski I msc.

Drużynowy tytuł Mistrza Polski PZK.


14-16.05.1999 – Zgrupowanie w Chomiąży Szlacheckiej (40 uczestników)

Egzamin na stopnie kyu, trening nocny, spacer wokół jeziora.


06.06.1999 – III Puchar Warmii i Mazur w Szczytnie (26 zawodników)

Kata:
Dzieci: Krzysztof Lipowski II msc. (Ciechocinek).
Kadetek młodszych: Ewa Jarosz II msc.
Kadetów młodszych: Rafał Brzóskiewicz II msc.
Kadetek starszych: Małgorzata Zielińska II msc.
Kadetów starszych: Marcin Adamczyk I msc.


20-25.07.1999 – Międzynarodowy Obóz Letni w Krakowie (4 uczestników)

Instruktor prowadzący shihan Katsuhito Gorai 5dan.


01-13.08.1999 – III Obóz Letni Belusske Slatiny (152 uczestników)

W programie 4 treningi dziennie w pięciu grupach prowadzonych przez instruktorów: Bogusław Jeremicz 3dan, Artur Wilento 2dan, Daniel Gorczyca 2dan, Dariusz Jasiakiewicz 2dan, Dariusz Łukiewski 1dan. Atrakcje turystyczne: szlaki górskie, zamek Bojnice, zoo w Bojnicach, Teplice – basen termalny, Puchov – basen. Trening nocny na terenie ośrodka wśród błyskawic.
Uczestniczyli ćwiczący w klubach w: Toruniu, Inowrocławiu, Chełmnie, Turku, Ciechocinku, Gdańsku.


07.11.1999 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Turku (34 zawodników)

Kata:
Kata dzieci dziewcząt: Dagmara Moczyńska II msc., Ola Lubowicka V msc. (Ciechocinek).
Kata dzieci chłopców: Krzysztof Lipowski I msc. (Ciechocinek).
Kata kadetek młodszych: Ewa Jarosz I msc.
Kata kadetów młodszych: Rafał Brzóskiewicz II msc.
Kata kadetek starszych: Małgorzata Zielińska III msc., Agnieszka Kowalska V msc.
Kata kadetów starszych: Łukasz Gruźlewski I msc., Paweł Olszewski II msc., Łukasz Czos III msc., Grzegorz Zieliński V msc.

Kumite:
-70 kg: Adam Witkowski II msc., Marcin Kosobucki III msc.
-80 kg: Marcin Adamczyk I msc.

Drużynowo: I msc. oraz Puchar Wielkopolski.


13-14.12.1999 – Puchar Polski w Koszalinie (5 zawodników)

Kumite:
Kobiet:
-55 kg: Edyta Wajs I msc.
Mężczyzn:
-65 kg: Sławomir Kłosiński I msc.
-75 kg: Andrzej Poczwardowski I msc.
-80 kg: Tomasz Wrzesień II msc.

Zdobyliśmy Drużynowy Puchar Polski !!!


04-05.12.1999 – Mistrzostwa Polski Juniorów w Lublinie (4 zawodników)

Kumite:
-60 kg: Marcin Kosobucki II msc.
-70 kg: Michał Ozimkiewicz II msc.

Zdobyliśmy Drużynowo III msc. !!!


11.12.1999 – Mikołajkowy Turniej Dzieci w kata, Inowrocław (20 zawodników)

Rocznik 1985 – dziewczęta: Barbara Sobocińska II msc., Karolina Moczulak III msc.


18.12.1999 – I Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Pomorza i Kujaw Toruń (67 zawodników)

Kata:
Dzieci dziewczęta do lat 12: Dagmara Moczyńska I msc. (Ciechocinek), Justyna Kozłowska III msc., Małgosia Ciejek IV msc.
Dzieci chłopcy do lat 12: Krzysztof Lipowski I msc. (Ciechocinek).
Kadetki młodsze do lat 15: Ewa Jarosz II msc.
Kadetki starsze do lat 18: Agnieszka Kowalska IV msc., Katarzyna Ciejek V msc., Aleksandra Witkowska VIII msc.
Kadeci starsi do lat 18: Grzegorz Zieliński II msc., Paweł Więcek III msc.
Juniorki do lat 21: Małgorzata Zielińska II msc.
Juniorzy do lat 21: Łukasz Gruźlewski II msc., Łukasz Czos III msc., Paweł Olszewski VI msc., Piotr Tarazewicz VII msc.

Walki Reżyserowane: Ewa Jarosz, Agnieszka Kowalska V msc.

Kumite:
Do 65 kg: Marcin Kosobucki I msc.
Do 70 kg: Ireneusz Kowalski III msc.
Do 80 kg: Krzysztof Wrzesień I msc.

Zdobyliśmy tytuły Najlepszej Drużyny w Kata i Kumite.