1% podatku dla klubu

Wesprzyj trenujących w Toruńskim Klubie Karate Kyokushin, przekaż 1% podatku!

Zachęcamy trenujących, rodziców, rodziny i sympatyków do odpisywania 1% podatku przy wypełnianiu PIT-37.
W tym celu wystarczy w deklaracji PIT wpisać numer KRS „0000270261”, a w rubryce „Cel szczegółowy” dopisać „Klub Karate Kyokushin Toruń 4121”.

Przykład wypełniania druku PIT-37:

Więcej informacji oraz darmowy program do rozliczania PIT można znaleźć na stronie Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”.

Szczegółowe informacje na temat środków jakie nasz klub pozyskuje dzięki współpracy z Fundacją „Młodzi-Młodym” oraz sposobu ich wykorzystania znajdują się w archiwum naszej strony, w kategorii: 1% podatku dla klubu, oraz poniżej.

Dzięki Państwa pomocy jesteśmy w stanie pozyskiwać dodatkowe fundusze na rozwój naszego klubu i wspieranie osób w nim trenujących, za co bardzo serdecznie dziękujemy, OSU!!!

Fundusze pozyskane z 1% podatku z lat poprzednich:

1% podatku za 2018 rok

Toruński Klub Karate Kyokushin otrzymał 1542,15zł od Fundacji Studenckiej Młodzi Młodym z Częstochowy pozyskanych z 1% podatku za 2018 rok. Otrzymane fundusze przeznaczono na organizację wyjazdu na Zimową Szkołę Karate w Ciechocinku 2020. Zarząd klubu serdecznie dziękuje wszystkim sympatykom klubu za przekazanie 1% z podatku dochodowego, OSU!!!

1% podatku za 2017 rok

Toruński Klub Karate Kyokushin otrzymał 3242,88zł od Fundacji Studenckiej Młodzi Młodym z Częstochowy pozyskanych z 1% podatku za 2017 rok. W przyszłym roku 2019 otrzymane fundusze klub przeznaczy na bieżącą działalność związaną z zakupem sprzętu sportowego i udziałem w wybranych imprezach sportowych. Zarząd klubu serdecznie dziękuje wszystkim sympatykom klubu za przekazanie 1% z podatku dochodowego … Czytaj Dalej 1% podatku za 2017 rok

1% podatku za 2016 rok

Toruński Klub Karate Kyokushin otrzymał 1872,63zł od Fundacji Studenckiej Młodzi Młodym z Częstochowy pozyskanych z 1% podatku za 2016 rok. Za otrzymane fundusze klub zakupił sprzęt treningowy. Zarząd klubu serdecznie dziękuje wszystkim sympatykom klubu za przekazanie 1% z podatku dochodowego, OSU!!!

1% podatku za 2015 rok

Toruński Klub Karate Kyokushin otrzymał 2894,62zł od Fundacji Studenckiej Młodzi Młodym z Częstochowy pozyskanych z 1% podatku za 2015 rok. Za otrzymane fundusze klub zakupił sprzęt treningowy. Zarząd klubu serdecznie dziękuje wszystkim sympatykom klubu za przekazanie 1% z podatku dochodowego – OSU!!!

1% podatku za 2014 rok

Toruński Klub Karate Kyokushin otrzymał 1595,10zł od Fundacji Studenckiej Młodzi Młodym z Częstochowy pozyskanych z 1% podatku za 2014 rok. Za otrzymane fundusze klub zakupił sprzęt treningowy. Zarząd klubu serdecznie dziękuje wszystkim sympatykom klubu za przekazanie 1% z podatku dochodowego – OSU!!!

1% podatku za 2013 rok

Toruński Klub Karate Kyokushin otrzymał 780,83zł od Fundacji Studenckiej Młodzi Młodym z Częstochowy pozyskanych z 1% podatku za rok 2013. Za otrzymane fundusze klub zakupił sprzęt treningowy. Zarząd klubu serdecznie dziękuje wszystkim sympatykom klubu za przekazanie 1% z podatku dochodowego – OSU!!!  🙂