1% podatku dla klubu

Wesprzyj trenujących w Toruńskim Klubie Karate Kyokushin, przekaż 1% podatku!

Zachęcamy trenujących, rodziców, rodziny i sympatyków do odpisywania 1% podatku przy wypełnianiu PIT-37.
W tym celu wystarczy w deklaracji PIT wpisać numer KRS „0000270261”, a w rubryce „Cel szczegółowy” dopisać „Klub Karate Kyokushin Toruń 4121”.

1procent TKKK PIT-37

Więcej informacji oraz darmowy program do rozliczania PIT można znaleźć na stronie Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”.

Szczegółowe informacje na temat środków jakie nasz klub pozyskuje dzięki współpracy z Fundacją „Młodzi-Młodym” oraz sposobu ich wykorzystania znajdują się w archiwum naszej strony, w kategorii:  1% podatku dla klubu.

Dzięki Państwa pomocy jesteśmy w stanie pozyskiwać dodatkowe fundusze na rozwój naszego klubu i wspieranie osób w nim trenujących, za co bardzo serdecznie dziękujemy, OSU!!!