Nagrody Prezydenta Miasta Torunia

2 czerwca 2025 Prezydent Miasta Paweł Gulewski wręczył toruńskim sportowcom nagrody za sukcesy osiągnięte w roku 2024. Wśród nagrodzonych znaleźli się również zawodnicy z naszego klubu: Łukasz Jóźwiak, Konstancja Dziubak, Julia Pluskota i Zuzanna Binkowska.

Informacja Urzędu Miasta Torunia

210 osób – 189 zawodniczek i zawodników oraz 21 trenerek i trenerów z 23 toruńskich klubów, a także grupa mieszkańców i działaczy sportowych, odebrało 2 czerwca 2025 r. w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych nagrody za wybitne osiągnięcia na arenach międzynarodowych i ogólnopolskich w 2024 r.

Decyzje o przyznaniu nagród wręczał prezydent Paweł Gulewski wraz z Bartłomiejem Jóźwiakiem, przewodniczącym Komisji Oświaty i Sportu Rady Miasta Torunia.  W wydarzeniu udział wzięli także: zastępca prezydenta Adam Szponka, radna Magdalena Cynk-Mikołajewska, Andżelika Dzięgiel-Poślada – dyrektorka Wydziału Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Torunia i Maciej Wiśniewski, przewodniczący Rady Sportu oraz członkowie tej Rady”.

Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszego rozwoju i kolejnych zwycięstw sportowych w następnych latach.

Fot. © UMT 2025, autor: Sławomir Kowalski, licencja: CC BY-NC 4.0

Uroczystość wręczenia nagród toruńskim sportowcom za osiągnięcia w roku 2024.