Toruń – SP 23, ul. Osikowa 11 (Dojo)

Treningi odbywają się w:

Szkole Podstawowej nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu (info)
ul. Osikowa 11, Toruń.
W Dojo naszego klubu (sali specjalnie dostosowanej do treningu karate) (info)

HARMONOGRAM ZAJĘĆ TRENINGOWYCH
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17:00

GRUPA JUNIOR 2

17:00

GRUPA JUNIOR młodsza

17:00

GRUPA JUNIOR początkująca

17:00

GRUPA JUNIOR młodsza

17:00

GRUPA JUNIOR początkująca

18:30

GRUPA GENERALNA (sala szkolna)

18:00

GRUPA JUNIOR 1

18:00

GRUPA JUNIOR 2

18:00

GRUPA JUNIOR 1

18:30

GRUPA GENERALNA

19:20

GRUPA GENERALNA początkująca

19:20

GRUPA GENERALNA

19:20

GRUPA GENERALNA początkująca

Prowadzący instruktorzy:

Shihan_Wilento_Artur

.

Shihan Artur Wilento 5dan (info)
tel. 609 595 858
Prowadzi treningi w grupach:

GRUPA JUNIOR 2, GRUPA GENERALNA. 
.
Wrzesien_kontakt.
Sensei Tomasz Wrzesień 2dan (info)
tel. 502 261 824
Prowadzi treningi w grupie:
GRUPA GENERALNA początkująca.
.
Witkowski_kontakt.
Sensei Adam Witkowski 2dan (info)
tel. 608 201 306
Prowadzi treningi w grupach:

GRUPA JUNIOR młodsza, GRUPA JUNIOR 1.

E.Wilento_kontakt.
Sensei Edyta Wilento 1dan (info)
tel. 505 984 165
Prowadzi treningi w grupie:

GRUPA JUNIOR początkująca.
.


CHARAKTERYSTYKA GRUP TRENINGOWYCH:

GRUPA JUNIOR

GRUPA JUNIOR początkująca
Treningi przekrojowe dla dzieci 6-10 lat. Zajęcia obejmują ćwiczenia ruchowe z elementami karate jako sztuki walki i samoobrony – uwzględniające rozwój fizyczny i emocjonalny dzieci. W  zajęciach ogólnie poprawiających motorykę stosujemy również ćwiczenia gimnastyczne. Dużą uwagę zwracamy na przestrzeganie zasad, etykiety i dobrego zachowania.

Grupa Junior Poczatkujaca


GRUPA JUNIOR młodsza,  GRUPA JUNIOR 1 
Treningi dla dzieci w wieku do 10 lat. Uczestnicy rozwijają ogólną sprawność fizyczną przede wszystkim w kierunku karate.  W zajęciach korzystamy z różnego rodzaju sprzętu treningowego i uczymy współpracy między ćwiczącymi. W treningu uwzględniamy więcej zadań związanych z nauką techniki i taktyki kyokushin karate. Trenujący mają możliwość porównania swoich umiejętności w pierwszych turniejach kyokushin oraz wyjazdów na dodatkowe szkolenia z rówieśnikami. 


GRUPA JUNIOR 2
Treningi dla juniorów ćwiczących kilka lat. Rozwijamy umiejętności nabyte we wcześniejszym czasie i rozbudowujemy ogólną sprawność ruchową w oparciu o gimnastykę i elementy cross treningu. Większą uwagę skupiamy na technice karate ucząc kata (układów formalnych) i kumite (walki). Ćwiczący poznają i poszerzają umiejętności walki sportowej opartej na zasadach ale również umiejętności samoobrony. Trenujący mogą uczestniczyć w dodatkowych szkoleniach i turniejach kyokushin karate. 

GRUPA GENERALNA

GRUPA GENERALNA początkująca
Treningi przekrojowe dla młodzieży i dorosłych. Zajęcia obejmują podstawy karate w szerokim ujęciu. W treningu stosujemy różnorodne metody szkoleniowe poparte tradycyjną etykietą związaną z zasadami karate jako sztuki Budo. Podczas zajęć uczymy technik związanych z samoobroną oraz walką pełnokontaktową.

Grupa Generalna poczatkujaca


GRUPA GENERALNA
Zajęcia dla osób ćwiczących kyokushin karate. Treningi przekrojowe obejmujące rozwijanie techniki karate w kihon-geiko, ido-geiko oraz kata. Rozwijamy umiejętności walki w szerszym ujęciu korzystając z różnego sprzętu ochronnego. Doskonalimy i poszerzamy technikę i taktykę walki kyokushin karate, K-1 i samoobrony. Duże znaczenie ma korzystanie z dodatkowego sprzętu treningowego dostępnego w klubie. Uczestnicy mogą brać udział w seminariach i obozach szkoleniowych oraz turniejach kyokushin karate w zależności od umiejętności i stopnia zaawansowania.

GRUPA GENERALNA – KUMITE

Treningi dla osób zaawansowanych w treningu karate. W zajęciach skupiamy się na ćwiczeniach walki w oparciu o umiejętności wcześniej nabyte. Rozwijamy technikę i taktykę walki w ćwiczeniach na sprzęcie takim jak tarcze i worki bokserskie oraz w bezpośrednim treningu z partnerem. Nieodzowną częścią tych zajęć jest sparing.