Mistrzostwa Polski Zachodniej

W dniu 19.03.1995 rozegrano po raz II Mistrzostwa Polski Zachodniej w Pile. W turnieju wzięła udział duża drużyna naszego Klubu. Do Piły pojechaliśmy wraz z kibicami autokarem. Zawody odbyły się w konkurencjach kata dla dzieci i młodzieży z podziałem na kategorie wiekowe i kumite z podziałem na kategorie wagowe. Zawody były dla nas udane. Zarówno w kata jak i kumite nasi zawodnicy stanęli na podium Mistrzostw. Do klasyfikacji drużynowej wliczane były tylko miejsca zdobyte w kumite – co dało naszej drużynie Mistrzostwo Polski Zachodniej!!!

Wyniki torunian:

Kata:
Dzieci: Marcin Kosobucki I msc.
Kadeci Starsi: Michał Zubik III msc.
Kadetki Starsze: Monika Ruczyńska II msc.

Kumite:
-65 kg: Sławomir Kłosiński I msc.
-80 kg: Artur Wilento I msc, Tomasz Wrzesień II msc.
+80 kg: Marek Kosowski I msc.