Turniej Juniorów w Kutnie

W dniu 26.01.1997 po raz pierwszy w Kutnie odbył się turniej karate kyokushin pod nazwą Ogólnopolski Turniej Juniorów. Imprezę zorganizował Kutnowski Klub Kyokushin Karate prowadzony przez Dariusza Stasiowskiego, który również kiedyś ćwiczył w naszym klubie, a od pewnego czasu organizuje klub i prowadzi zajęcia w Kutnie. Turniej rozgrywany był o Puchar Prezydenta Miasta Kutna w konkurencjach kata kadetów i kumite juniorów.
W zawodach wzięła również 12 osobowa reprezentacja naszego klubu. Wyniki torunian..

W konkurencjach kata nasi zawodnicy zajęli miejsca:

Kadetów młodszych:
II Łukasz Udziński,
III Łukasz Gruźlewski,
IV Łukasz Czos.

Kadetów Starszych:
III Marcin Kosobucki.

W kumite:

Juniorów -60 kg: Michał Ozimkiewicz II msc.

Walczyli również Radosław Korcala i Robert Żak – tym razem bez sukcesu.