Mistrzostwa Polski Seniorów PZK

W dniach 24-25.04.1999 w Siedlcach rozegrano XVI Mistrzostwa Polski Seniorów w Kyokushin Karate. W zawodach wystartowało 7 zawodników z naszego klubu. Trzech walczyło w finałach Mistrzostw co w rezultacie dało nam tytuł Drużynowego Mistrza Polski PZK 1999!! Wyniki naszych zawodników…

Nasi zawodnicy mocno przygotowywali się do tych mistrzostw. Pierwszego dnia zawodów odbyła się runda eliminacyjna we wszystkich kategoriach wagowych. Losowanie sprawiło, że w kategorii -70kg Piotr Binkowski i Michał Ozimkiewicz musieli spotkać się i walczyć ze sobą już w eliminacjach. Edyta Wajs mimo ogromnych starań nie przebiła się do rundy finałowej. Również Andrzej Poczwardowski nie wygrał walki eliminacyjnej. Natomiast pozostali pokonywali swoich przeciwników docierając do finałów. W konkurencji kata wziął udział Dariusz Łukiewski.

Drugiego dnia zawodów Tomasz Wrzesień wywalczył III miejsce w kategorii -80kg. Doskonale walczył Sławomir Kłosiński, który wygrał kategorię -70kg. Marek Kosowski mimo trudnych walk zdobył I miejsce miejsce w kategorii -90kg – gratulacje dla wszystkich!!!