Mistrzostwa Polski Zachodniej Włocławek 2001

18.03.2001 odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Zachodniej seniorów we Włocławku. Turniej zorganizował Włocławski Klub Karate Kyokushin kierowany przez sensei Jana Mazurkiewicza. Nasza drużyna liczyła aż 11 zawodników. Zawody stały na wysokim poziomie a nasi zawodnicy dominowali na macie podczas kumite. Drużyna wypadła świetnie zdobywając aż 10 zawodników stanęło na podium mistrzostw. W podsumowaniu Toruński Klub po raz siódmy zdobył puchar i tytuł Drużynowego Mistrza Polski Zachodniej!!! Wyniki naszych zawodników:..

Kumite mężczyzn:
-65kg: Sławomir Kłosiński I msc., Marcin Kosobucki III msc.
-70kg: Michał Ozimkiewicz I msc., Piotr Binkowski II msc.
-75kg: Andrzej Poczwardowski I msc.
-80kg: Tomasz Wrzesień I msc.
+90kg: Marek Kosowski I msc.
Mariusz Rudziński walczący w kategorii –90kg nie zakwalifikował się do rundy finałowej.

Kumite kobiet: -65kg: Edyta Wajs III msc.

Kata kobiet: Kamila Janik I msc.
Kata mężczyzn: Łukasz Gruźlewski III msc.