Mistrzostwa Polski Zachodniej Włocławek 2001

18.03.2001 odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Zachodniej seniorów we Włocławku. Turniej zorganizował Włocławski Klub Karate Kyokushin kierowany przez sensei Jana Mazurkiewicza. Zawody odbyły się w trzech konkurencjach: kumite, kata i clicker (walka bezkontaktowa). Nasza drużyna liczyła aż 11 zawodników. Zawody stały na wysokim poziomie a nasi zawodnicy dominowali na macie podczas kumite. Drużyna wypadła świetnie zdobywając aż 10 miejsc medalowych. W podsumowaniu Toruński Klub po raz siódmy zdobył puchar i tytuł Drużynowego Mistrza Polski Zachodniej!!!
Wyniki naszych zawodników:

Kumite mężczyzn:
-65kg: Sławomir Kłosiński I msc., Marcin Kosobucki III msc.
-70kg: Michał Ozimkiewicz I msc., Piotr Binkowski II msc.
-75kg: Andrzej Poczwardowski I msc.
-80kg: Tomasz Wrzesień I msc.
+90kg: Marek Kosowski I msc.
Mariusz Rudziński walczący w kategorii –90kg nie zakwalifikował się do rundy finałowej.

Kumite kobiet: -65kg: Edyta Wajs III msc.

Kata kobiet: Kamila Janik I msc.

Kata mężczyzn: Łukasz Gruźlewski III msc.