Mistrzostwa MSWiA w Szczytnie

19 października 2002 roku na obiektach Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie odbyły się VII Mistrzostwa Polski MSWiA. W zawodach udział wzięło ok. 50 zawodników. Otwarcia zawodów dokonali v-ce prezes Policyjnego Klubu Sportowego Jarosław Klimaczak i v-ce prezes PZK Andrzej Drewniak. W turnieju wystąpiła trójka zawodników z Torunia ćwiczących w naszym klubie a na co dzień pracujący w służbach mundurowych…

Walki w wykonaniu funkcjonariuszy były równie zaciekłe jak zawodników na turniejach sportowych. Organizatorzy postarali się również o dodatkowe atrakcje. Tym razem swoje umiejętności sztuki walki zaprezentowali gimnazjaliści z Tłuchowa k. Płocka.

Torunianie dobrze zaprezentowali się na turnieju. Runda eliminacyjna jednak okazała się trudna do przejścia dla Krzysztofa Lemana -75kg i Artura Aniołowskiego +85kg. Bardzo dobrze za to walczył Tomasz Wrzesień, który w finale -80kg spotkał się ze Zbigniewem Zielińskim. Oboje mają bogate doświadczenie w turniejach kyokushin. Walka była zaciekła i tym razem Tomasz Wrzesień zajął II miejsce a przeciwnik oprócz wygranej otrzymał puchar dla najlepszego zawodnika mistrzostw.