Mistrzostwa Wielkopolski w Turku

W sobotę, 8 listopada 2003 odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Kyokushin Karate w Turku. W tym roku również i nasza skromna ekipa gościła w tym mieście na zawodach. W konkurencji kata do lat 14 brało udział dwóch naszych zawodników. Adrian Szwaracki zajął III miejsce, natomiast Marcin Czajkowski był IV. W kumite wszyscy nasi zawodnicy po raz pierwszy postanowili spróbować swoich sił na turnieju karate…

W kategorii do 70 kg walczył Maciej Lipiński, który przegrał walkę z zawodnikiem z Turku. W kategorii do 80kg walczyło dwóch zawodników: Paweł Szlagowski po dogrywce przegrał z przedstawicielem Jarocina natomiast Bartosz Lew pierwszy pojedynek wygrał natomiast o wejście do półfinału uległ po dogrywce zawodnikowi z Poznania. Ewa Jarosz spróbowała swoich sił w kumite open kobiet gdzie w walce eliminacyjnej przegrała z reprezentantką Gdańska.

Doświadczenie zdobyte przez zawodników było najcenniejsze. Na pewno zaowocuje w przyszłości. Zawodnikom życzymy wytrwałości w dążeniu do celu – OSU!!!