Pokaz Sztuk i Sportów Walki w Toruniu

Nasz klub wziął udział w XVII Pokazach Sztuk i Sportów Walki – Festiwal Budo, dedykowany pamięci trenera Józefa Niedomagały, które odbyły się w sobotę 8.06.2013 r., w amfiteatrze Muzeum Etnograficznego.
Organizatorem pokazów był Wojciech Kalinowski miłośnik sztuk walki, pomysłodawca i organizator Dni Kultury Japonii w Toruniu. W pokazie uczestniczyło kilkunastu ćwiczących w naszym klubie. Tego samego dnia od rana trwały egzaminy w dojo przy ul. Osikowej. Niektóre osoby tuż po zakończeniu testu szybko przemieściły się na miejsce pokazu by reprezentować klub. I tu wszystkim składamy serdeczne podziękowania OSU!!!

Obecni widzowie mieli okazję zobaczyć umiejętności zawodników i ćwiczących w klubach i sekcjach: Judo i Aikido UMK, Judo Yoshi, TK Kendo, TK Kick-boxing Smok, KS Budowlani szermierka, TKK Oyama i TKK Kyokushin. Na pokazach również byli trenerzy i instruktorzy tych sekcji. Była to świetna okazja do spotkania się między trenerami i ćwiczącymi. Panowała miła atmosfera, której nawet nie zakłócił nagły deszcz. Wówczas i ćwiczący i oglądający razem zmieścili się pod dachem amfiteatru Muzeum Etnograficznego.