Seminarium Karate Shinkyokushin w Japonii

Po Mistrzostwach Świata Shinkyokushinkai, które miały miejsce w Tokyo na przełomie października i listopada, odbyło się Międzynarodowe Seminarium Karate w ośrodku sportowym w Fuji Midori Kyuka Mura. W seminarium wzięło udział ok 450 członków WKO z całego świata. Bardzo licznie była reprezentowana grupa z Polski. W szkoleniu uczestniczyło 3 członków naszego klubu: Artur Wilento, Sławomir Kłosiński i Adrian Moczulak.

Seminarium karate shinkyokushin w japonii (7)

Podczas seminarium odbył się egzamin na stopnie mistrzowskie dan.
Miło nam poinformować, że główny instruktor naszego klubu

Artur Wilento zaliczył egzamin na 5dan i uzyskał tytuł shihan.

ShihanArturWilento5dan seminarium Japonia

Zajęcia prowadzone były w grupach z podziałem na stopnie szkoleniowe. Treningi obejmowały szkolenie kata i elementów kumite. Treningi prowadzili shihan: Kenji Midori, Keiji Sampei, Howard Collins, Brian Fitkin, Yasuharu Fujihara. Treningi kumite prowadzili: dwukrotny Mistrz Świata Norichika Tsukamoto, obecny Mistrz Świata Yuji Shimamoto oraz brązowy medalista XI Mistrzostw Świata Lukas Kubilius.