Egzaminy zima 2015

W sobotę 19 grudnia w naszym klubie odbyły się egzaminy na stopnie szkoleniowe kyu w trzech turach – dla najmłodszych ćwiczących, juniorów i egzamin regionalny głównie dla seniorów. Do egzaminu podeszli ćwiczący w sekcjach naszego klubu w Dojo Osikowa, SP-3 ul. Legionów i w Chełmży. W egzaminie regionalnym wzięli udział ćwiczący w klubach w Toruniu, Bydgoszczy, Golubiu-Dobrzyniu, Wąbrzeźnie i Świeciu.

Test egzaminacyjny składał się z kilku części – technicznej dla wszystkich czyli kihon-geiko, ido-geiko i zadań specjalnych… osoby zdające na niebieskie pasy i wyżej przechodzili test kata oraz kumite. Zdający na brązowe pasy oprócz walk pełno kontaktowych nock-down walczyli w formule k-1.

Egzamin prowadził shihan Artur Wilento 4dan a asystowali mu instruktorzy prowadzący grupy sensei Andrzej Poczwardowski 3dan i Piotr Binkowski 2dan.

Bardzo dobrze zdał na 2kyu – brązowy pas Sebastian Pypczyński. Na 3kyu zielony pas zdał Andrzej Grześ.

Serdecznie gratulujemy i życzymy spełniania nowych wyzwań na drodze karate – OSU!!!