Puchar Łuczniczki w Bydgoszczy

W niedzielę 13 marca 1994 w Bydgoszczy rozegrano II Bydgoski Turniej Karate Kyokushin o „Puchar Łuczniczki”. Turniej zorganizował Bydgoski Klub Kyokushin Karate kierowany przez Dariusza Maniakowskiego. Nasz Klub reprezentowało 4 zawodników. W kategorii -70kg Sławomir Kłosiński wywalczył II miejsce, a w kategorii -80kg Artur Wilento wygrał wszystkie walki zdobywając I miejsce. W podsumowaniu statuetka bydgoskiej Łuczniczki pojechała do Torunia…

W kategorii lekkiej -70kg walczył Piotr Jagielski – wygrał jedną walkę. W kategorii średniej -80kg Tomasz Wrzesień wygrał dwa pojedynki eliminacyjne. To jednak było za mało aby dotrzeć do finałów.

W zawodach wzięli udział zawodnicy z Gdańska, Chełmna, Grudziądza, Koszalina, Bydgoszczy i Torunia. Świetnie zaprezentowała się publiczność z naszego miasta – donośny doping bardzo pomagał zawodnikom w trudnych momentach walki na macie.

Ostatecznie nasza drużyna zdobyła I miejsce i Drużynowy Puchar Łuczniczki.