Obóz Letni Belusske Slatiny 1997

W dniach 29.06-10.07.1997 odbył się zorganizowany przez nasz klub I Obóz Letni w Belusskich Slatinach w Słowacji. W obozie udział wzięli ćwiczący w Toruniu i Inowrocławiu razem 55 uczestników + 5 instruktorów Daniel Gorczyca 1dan, Artur Wilento 1dan, Dariusz Łukiewski 1kyu, Sławomir Kłosiński 2kyu i Tomasz Górzyński 3kyu. Miejsce, w którym odbył się obóz było oddalone od wszystkich miejscowości daleko w samym środku gór. Miało to swój niesamowity urok…

Domki o charakterze bungalow położone były na tarasach połączonych z sobą. Treningi odbywały się głównie na boiskach należących do ośrodka. Cały obóz dopisywała nam niesamowita pogoda wypełniona słońcem. Korzystaliśmy również z sali sportowej w Belusi położonej na drodze do miasteczka Puchov.

Do Puchova wybieraliśmy się czasami na odkryty basen a także na basen termalny do Teplic tzw. „Zieloną Żabkę”. Przecieraliśmy również nikomu nieznane szlaki górskie włącznie z Rochatą Skałą. Najdalszą naszą wycieczką był wyjazd do Wiednia, który przywitał nas ulewą.

Na koniec obozu odbył się egzamin na stopnie kyu, w którym wzięło udział 42 uczestników.