Mistrzostwa Malborka

W dniu 06.03.1999 w Malborku po raz trzeci rozegrano Mistrzostwa Malborka Kadetów i Dzieci w kata. Nasza drużyna składała się z 28 zawodników trenujących w sekcjach klubu. Dziewięciu zawodników stanęło na podium turnieju co w podsumowaniu drużynowym dało naszemu klubowi tytuł Mistrza Malborka w kata

Toruńska drużyna została wzmocniona o zawodników trenujących w sekcji w Ciechocinku. Cała ekipa wypadła dobrze. postawa przed i podczas turnieju wszystkich zawodników była bardzo dobra. W zawodach wzięła zresztą udział dość duża grupa ćwiczących w klubach kyokushin karate. Widać, że brakuje zawodów dla tej grupy wiekowej. Jak na razie zawody takie mogą odbywać się w kata ale kto wie jak będzie w przyszłości. Dobre przygotowanie techniczne daje nadzieję, że w przyszłości mogą to być dobrzy zawodnicy w kumite.

Wyniki toruńskich zawodników w kata:
Dzieci: Krzysztof Lipowski I msc. (Ciechocinek).
Kadeci młodsi: Paweł Więcek I msc., Rafał Brzóskiewicz II msc.
Kadetki młodsze: Ewa Jarosz II msc.
Kadeci starsi: Marcin Adamczyk I msc., Łukasz Czos II msc., Łukasz Gruźlewski III msc.
Kadetki starsze: Małgorzata Zielińska II msc., Katarzyna Olszewska III msc.