Mistrzostwa Województwa w Chełmnie

26.05.2001 w Chełmnie odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Turniej zorganizował Chełmiński Klub Kyokushin Karate. Duży wkład w organizację wzniósł pan Zbigniew Paczkowski prezes klubu. W turnieju wzięli udział zawodnicy ćwiczący kyokushin karate w naszym regionie. Zawody odbyły się w konkurencjach kata dla juniorów i kumite dla seniorów. Nasza drużyna zdobyła w kwalifikacji drużynowe I miejsce w kata oraz III miejsce w kumite. Wyniki naszych zawodników:

Kata:
Młodziczek: Aleksandra Kotowska II msc.
Młodzików: Marcin Czajkowski I msc.
Kadetki młodsze: Paulina Fisz V msc., Justyna Kozłowska VIII msc.
Kadetki starsze: Ewa Jarosz I msc., Barbara Sobocińska VI msc.
Kadeci starsi: Rafał Brzóskiewicz I msc., Dawid Jędryka VI msc., Paweł Szlagowski VII msc.

Kumite:
Mężczyzn +80kg: Mariusz Rudziński I msc.
Kobiet -60kg: Agnieszka Kowalska I msc.