Turniej w Lipnie

24.11.2001 w Lipnie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Lipnowskiego. W turnieju wzięły udział drużyny z zaproszonych przez organizatora klubów w tym i nasza ekipa składająca się aż z 17 zawodników, głównie młodszych roczników. Rywalizowano w konkurencjach kata młodzików i kadetów oraz kumite. Ósemka torunian zdobyła miejsca na podium zawodów a nasza drużyna w podsumowaniu zajęła I miejsce w kata i II miejsce w kumite

Wyniki naszych zawodników:

Kata:
Młodziczek: Aleksandra Kotowska III msc.
Młodzików: Marcin Czajkowski II msc., Krzysztof Duda V msc.
Kadetek młodszych: Justyna Kozłowska IV msc.
Kadetek starszych: Ewa Jarosz I msc., Barbara Sobocińska III msc.
Kadetów starszych: Rafał Brzóskiewicz I msc., Dawid Jędryka III msc.

W punktacji drużynowej kata nasz klub zajął I miejsce.

Kumite:
-70kg: Piotr Tarazewicz III msc.
-80kg: Dawid Falkowski I msc.
Michał Zubik 1/8

W klasyfikacji kumite zajęliśmy II miejsce.