Noc w Dojo 19/20 grudnia 2009

Nasze Dojo w weekendowy wieczór (19/20 grudnia 2009) nie było puste. To nie czuwający zawsze „duch walki” :), ale młodzi karatecy wypełnili ten wieczór swoim gwarem  Dojo przy ul. Osikowej Yell.

Noc w dojo grudzien2009

Podczas tego spotkania integracyjnego, wspólnie wieczór i noc  spędzili ćwiczący w sekcjach juniorskich naszego klubu. Całość zaczęła się przedstawieniem zasad i planu nocki. Zaczęliśmy oczywiście wspólnym treningiem, podczas którego zawodnicy podzieleni na grupy stoczyli m.in. pojedynki samurajskie. Walki były zacięte, a doping kibicujących kolegów dodatkowo motywował.

Wspólna kolacja zregenerowała wszystkim siły. Nocne zwiedzanie szkoły również było ciekawym przeżyciem – szczególnie dla najmłodszych. Przed snem, Sensei Wilento opowiedział o podróży do Japonii pokazując jednocześnie slajdy z miejsc, które odwiedził. Tuż przed północą, mata w dojo tym razem posłużyła jako miejsce do spania dla zmęczonych karateków.  Mimo  sporego zmęczenia i przyniesionych przytulanek sen przychodził ciężko…

Poranek rozpoczął się od treningu, w trakcie którego wszyscy mieli okazję pokazać swoją sprawność fizyczną w różnego rodzaju konkurencjach sprawnościowych, a także poprawić swoją technikę karate. Dalej  było już tylko późne niedzielne śniadanie i powrót do domu…

Wszystkim gratulujemy dzielności i wytrwałości OSU!!!

Serdecznie podziękowania składamy dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 23 za użyczenie pomieszczeń szkoły na naszą integracyjną imprezę.