Mistrzostwa Polski Juniorów 2010

W dniu 20 listopada w Nowej Rudzie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Polskiej Federacji Kyokushin-kan Karate- do. W mistrzostwach wzięło udział 186 zawodników z klubów z całej Polski. Nasi zawodnicy z bardzo dużym powodzeniem startowali w konkurencji kata i kumite.

Złote medale w konkurencji kumite zdobyły: Weronika Krajewska i Katarzyna Socha. W konkurencji kata Weronika Krajewska zdobyła złoty medal a Marcelina Grabowska srebrnyDrużyna naszego klubu uplasowała się na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej- jest to bardzo duży sukces naszych juniorów. Pierwsze miejsce w tej klasyfikacji zajęła drużyna z Turku a trzecie z Gdańska Pałacu Młodzieży.

Wyjazd na Mistrzostwa Polski Juniorów był sponsorowany przez Urząd Miasta Torunia. Serdecznie gratulujemy medalistkom i pozostałym zawodnikom, którzy godnie reprezentowali nasze miasto.