Konsultacje Kadry PFKK

W dniach 17-19.06.2011 r. w Grudziądzu na obiekcie MKS „Start” odbyły się konsultacje szerokiej kadry PFKK. Konsultacje były pierwszym etapem wyłonienia kadry na Mistrzostwa Europy Kadetów i U22 w grudniu we Wrocławiu. Treningi odbywały się w grupach wiekowych, a celem było zaznajomienie się z przepisami walki jakie będą obowiązywać dla poszczególnych  kategorii wiekowych. Zrealizowano ogólne założenia taktyczne walki i nakreślono sposób dalszych przygotowań.

W konsultacjach szerokiej Kadry PFKK z naszego klubu wzięli udział: Rafał Maciejewski, Miłosz Kobusiński, Marcin Czajkowski, Łukasz Jóźwiak, Hubert Maciejewicz, Denis Załęcki, Marcelina Grabowska, Weronika Krajewska.
Na zakończenie zgrupowania wyłoniona została ścisła grupa proponowana do startu w Mistrzostwach Europy we Wrocławiu. W gronie zawodników w kategorii U-22 znaleźli się Marcin Czajkowski -75kg oraz Łuksz Jóźwiak +85kg.

Treningi prowadzili shihan Bogusław Jeremicz, sensei Artur Wilento, sensei Andrzej Poczwardowski oraz zaproszony w roli konsultanta trener Jarosław Rogala.

Więcej zdjęć na:
www.archiwum.kyokushinkan.pl/news.php?id=180
www.federacja.karate.8host.pl/?go=entry&id=38