Nagrody Prezydenta Miasta Torunia

Najlepsi toruńscy zawodnicy, trenerzy i działacze sportowi otrzymali od miasta nagrody finansowe i wyróżnienia podczas gali sportowej, będącej  jednocześnie podsumowaniem minionego roku w sporcie. Uroczystość odbyła się w Dworze Artusa 7 kwietnia. Kandydatów zgłaszały kluby sportowe, a warunkiem ubiegania się o wyróżnienie były osiągnięte przez sportowców w sezonie 2013 wysokie wyniki – medale srebrne, złote i brązowe na zawodach krajowych i międzynarodowych. Wśród wyróżnionych byli również i zawodnicy reprezentujący Toruński Klub Karate Kyokushin w 2013 roku…

Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski wręczył nagrody finansowe 194 zawodnikom w kategorii młodzieżowej i seniorskiej oraz dziewięciu w kategorii masters/weteran. Wśród tych zawodników byli: Bogdan Sojka, Dominika Drosd, Zuzanna Chalecka, Nikola Chalecka, Mikołaj Wilento, Weronika Krajewska, Marcelina Grabowska, Katarzyna Socha, Michał Angowski, Dawid Jędryka, Dawid Falkowski, Miłosz Kobusiński, Marcin Czajkowski.

Również nagrody finansowe otrzymało 20 trenerów a z nimi Artur Wilento na co dzień główny szkoleniowiec naszego klubu:
Serdecznie gratuluję tytułów i nagród. Dziękuję wszystkim zawodnikom za dobrą postawę i pracę, której wynikiem są w/w nagrody. Również dziękuję instruktorom klubu: Andrzejowi Poczwardowskiemu, Piotrowi Binkowskiemu, Dawidzie Jędryce i Sławomirowi Kłosińskiemu za pomoc w pracy szkoleniowej a także Bogdanowi Rynkiewiczowi za z pozoru mało widoczną pracę związaną z administrowaniem klubem. Dziękuję wszystkim sympatykom i przyjaciołom za wsparcie w każdej sferze naszej pracy w klubie – OSU!!!”