Kolejne czarne pasy w Toruńskim Klubie Karate Kyokushin

Podczas tegorocznego obozu letniego w Tucholi do egzaminu na czarne pasy z naszego klubu podeszła liczna grupa ćwiczących. Każdy z kandydatów trenuje, mimo czasami przeciwności losu, już wiele lat kyokushin karate. Ostatnie pół roku treningów podporządkowane było właśnie temu celowi. Oprócz systematycznych treningów doszły dodatkowe spotkania szlifujące technikę karate i wzmacniające wytrzymałość organizmu. W osiągnięciu celu pomagali wszyscy instruktorzy klubu i koledzy. Egzamin w Tucholi był wymagającym testem. Jego charakter podkreślała obecność znakomitej postaci karate Hajime Kazumi. Umiejętności zdających na czarne pasy Kazumi ocenił wysoko dlatego cała komisja większość zdających promowała na kolejne stopnie. Z Toruńskiego Klubu Karate Kyokushin zdało na stopnie dan sześć osób

czarne pasy 2014 (2)

NIDAN:

M-Czajkowski 2danMarcin Czajkowski 2dan – trenuje w klubie od 1997 roku, jest również instruktorem sportu karate a także czynnym zawodnikiem klubu – ostatni sukces w kumite -80kg Mistrzostwo Polski PFKK, na swoim koncie ma liczne tytuły zarówno w konkurencjach juniorów jak i seniorów.

SHODAN:

edyta-wilento-1danEdyta Wilento 1dan – rozpoczęła treningi w Inowrocławiu w 1985 roku, w klubie ćwiczy i pomaga w prowadzeniu zajęć od lat 90-tych, jest instruktorem rekreacji ruchowej karate.

Łukasz Jóźwiak 1danŁukasz Jóźwiak 1dan – rozpoczął treningi w 1997 roku, jest czynnym zawodnikiem reprezentującym klub oraz PFKK, ostatni sukces w kumite -90kg vice Mistrzostwo Polski PFKK.

Mariusz Korcala 1danMariusz Korcala 1dan – w klubie trenuje od 1993 roku.
.
.

Paweł Pęńsko 1danPaweł Pęńsko 1dan – w klubie trenuje od 1991 roku.
.
.

Marek Prełowski 1danMarek Prełowski 1dan – rozpoczął treningi w 1983 roku w Chełmnie, od kilku lat ćwiczy w Toruniu.
.

Serdecznie gratulujemy zdania tak ważnego dla adeptów sztuk walki egzaminu i życzymy wytrwałości i nowych doświadczeń na mistrzowskiej drodze karate!!!
OSU!!!!!