Czarne Pasy

Podczas Obozu Letniego w Tucholi organizowany jest egzamin na stopnie mistrzowskie dan. Egzamin na czarny pas jest zawsze wyjątkowy. Oprócz przygotowań i lat pracy najważniejsze jest przekonanie o swoich umiejętnościach i wiedzy. Zdanie takiego egzaminu jest jak przejście ze ścieżki na szeroką drogę karate…

Do Tego egzaminu mistrzowskiego w tym roku stanęło czterech członków naszego klubu. Trenują już wiele lat zdobywając doświadczenie i doskonaląc swoje umiejętności. 

Wszyscy zdali na 1dan!!!


czarne-pasy-2015 - 2

Egzamin składał się z trzech części:

  • części teoretycznej związanej z terminologią używaną podczas treningów karate,

  • części technicznej podczas której kandydaci musieli wykazać się umiejętnościami związanymi z techniką w kihon-geiko, ido-geiko i kata,

  • testu kumite i tamashiwari – gdzie wszyscy uczestnicy walczyli w dwóch formułach: K-1 i nock-down oraz tylko zdający na czarne pasy łamali deski.

SHODAN 

T.Lubienski-2Tomasz Lubieński – trenuje kyokushin od 2005 roku, przed treningami karate ćwiczył samoobronę w naszym klubie.
.

R.Maciejewski-2Rafał Maciejewski – rozpoczął treningi jako junior w 1994 roku, jest również zawodnikiem klubu min. zdobył tytuł Mistrza Polski PFKK w kategorii -90kg w 2015 roku.

B.Sojka-2Bogdan Sojka – rozpoczął treningi w 2002 roku i już jako junior reprezentował klub startując zarówno w konkurencjach kata i kumite.
.

M.Stelmach-2Marcin Stelmach – rozpoczął treningi w 1991 roku, po kilkuletniej przerwie wrócił do treningów mocno angażując się w ćwiczenia.
.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na nowej mistrzowskiej drodze karate – OSU!!!