Wakacje z Karate w Pogorzelicy

W tym roku Obóz Letni odbył się od 3 do 10 sierpnia w Pogorzelicy. W obozie brali udział ćwiczący w sekcjach juniorskich naszego klubu z Torunia – w Dojo Osikowa, sekcji na ul. Legionów i z Chełmży. W obozie również uczestniczyli ćwiczący w klubach regionu oraz ze Szczytna i Złocieńca. Zajęcia prowadzili Artur Wilento 4dan, Piotr Zembrzuski 4dan, Michał Okoński 3dan, Andrzej Poczwardowski 3dan, Tomasz Marcysiak 3dan, Piotr Gawlik 2dan, Tomasz Semeniuk 1dan, Kamil Murawski 1kyu. Nad zdrowiem uczestników czuwał i pomagał w nagłych przypadkach Krzysztof Komorowski 1dan. Dodatkowe zajęcia z nauką origami prowadził pan Hajime Watanabe. Treningi odbywały się na terenie ośrodka i nad morzem…

Większość zawodników naszego klubu miało okazję trenować z innymi instruktorami. Dzięki temu poznali inne metody i sposoby ćwiczeń a także podejście do treningu i nauczania techniki karate. Było to dla wielu ćiczących inspirujące co szczególnie widac było podczas egzaminu na koniec obozu.

Więcej informacji na:  www.federacja.karate.8host.pl/?go=entry&id=143

Do egzaminu podeszło i zdało 15 zawodników toruńskiego klubu w tym 4 osoby zdały na zielone pasy oznaczające seniorów w kyokushin karate: Zuzanna Mowińska 3/1, Błażej Szymański 3/1, Franciszek Okruciński 4/1, Izabela Sumara 4/1.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w szkoleniu i zapraszamy za rok. OSU!!!