Keiko Osame 2015

W środę 30 grudnia 2015 w Dojo Osikowa po raz ostatni w roku z potężnym kiai wykonano tsuki-chudan w Toruńskim Klubie Kyokushin Karate. Ostatni trening był również okazją do spotkania po latach ćwiczących w naszym klubie co było miłym zaskoczeniem dla wszystkich. W pierwszej turze spotkali się juniorzy gdzie oprócz słodkich łakoci zagrano w bitwę na papier – nożyce – kamień.

Keiko osame 2015 (5)

Shihan Wilento podsumował rok 2015 pod względem szkoleniowym przypominając kilka wydarzeń, turniejów, sukcesów naszych zawodników. Posiadacze czarnych pasów, którzy zdali w mijającym roku na stopnie dan ufundowali smaczny tort z dużym znakiem kanku. Na stole pojawiły się również pyszności przyniesione przez ćwiczących… Gośćmi na keiko osame byli również ćwiczący i instruktorzy z Chełmna, Świecia i Solca Kujawskiego. 

Keiko osame 2015 (14)

Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2015 Roku dla wszystkich ćwiczących kyokushin karate – znakomitej formy, dobrej techniki, samych wygranych walk, pewności siebie i sukcesów w każdej dziedzinie życia,

 OSU!!!