Turniej w Józefowie

W sobotę 4 listopada 5-osobowa drużyna naszego kluby uczestniczyła w XVIII Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa. W zawodach wzięli udział ćwiczący karate kontaktowe z różnych organizacji i stylów. Łącznie wzięło udział ok 170 zawodników w tym karatecy z Rosji i Litwy.

Walki odbyły się zgodnie z przepisami full-contact kyokushin karate. Juniorzy walczyli w odpowiednich ochraniaczach oraz kaskach z kratą. Każdy z naszych zawodników zdobył puchar w swojej konkurencji. Zawodnikom sekundowali sensei Piotr Binkowski i Adam Witkowski. Turniej sędziował min. Tomasz Lubieński.

Wyniki naszych zawodników:

III miejsce:
Zuzanna Binkowska 10-11lat do 30kg

II miejsce:
Oliwia Niejadlik 12-13lat do 40kg
Franciszek Okruciński 14-15lat do 50kg
Błażej Szymański 14-15lat do 60kg
Grzegorz Płomiński 16-17lat do 75kg