Keiko Osame 2018

28 grudnia zakończyliśmy rok 2018 tradycyjnym Keiko Osame. Tym razem w dwóch grupach. Grupy juniorów spotkały się w sali sportowej SP-23 gdzie odbył się ostatni trening. Grupy generalne spotkały się w dojo gdzie na początku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Toruńskiego Klubu Karate Kyokushin.

Na ostatnim treningu juniorów oprócz ćwiczeń sprawnościowych i technik karate do pokonania był tor przeszkód i wspólny transport materaca 🙂 W trening zaangażowali się również rodzice ćwiczących. Na zakończenie krótkie podsumowanie mijającego roku przedstawił shihan Wilento a potem wszyscy przystąpili do opróżniania stołu z przygotowanych słodkości 🙂

W dojo keiko osame miało inny charakter. Na początku odbyło się Walne Zebranie TKK Kyokushin podczas, którego podsumowano działalność klubu w latach 2015-2018 oraz wybrano nowe władze: zarząd i komisję rewizyjną. Potem krótko podsumowano wydarzenia w roku 2018 i przystąpiono do części nieoficjalnej 🙂

Statystyczne podsumowanie lat 2015-2018:
10 członków klubu zdało na stopnie mistrzowskie dan.
– Członkowie klubu uczestniczyli w 44 szkoleniach.
– Reprezentanci klubu rywalizowali w 25 turniejach karate gdzie zdobyli łącznie 169 miejsc na podium zawodów.
56 zawodników zdobywało tytuły podczas turniejów karate. Drużyna zdobyła 15 pucharów podsumowujących konkurencję w zawodach.
– Pięciu najlepszych zawodników: Błażej Szymański zdobył 18 miejsc medalowych, Zuzanna Mowińska 15, Oliwia Niejadlik 11, Zuzanna Binkowska 11, Kacper Czołgowski 10.
– Klub zorganizował 3 turnieje: dwa razy Mistrzostwa Województwa kujawsko – pomorskiego i Mistrzostwa Polski Juniorów.
– Klub zorganizował 14 szkoleń (obozów i seminariów).