Keiko Osame 2019

23 grudnia 2019 odbyło się Keiko Osame w naszym klubie. Tym razem wszystkie grupy spotkały się w sali gimnastycznej SP-23 przy ul. Osikowej 11. Po krótkiej rozgrzewce rozpoczął się wspólny trening. Najmłodsi ćwiczący tego dnia mieli okazję ćwiczyć z o wiele starszymi i większymi od siebie koleżankami i kolegami z klubu. Potem każda z grup zaprezentowała krótki pokaz umiejętności…

Dla najmłodszych niekiedy były to pierwsze występy dla takiej szerokiej publiczności jak zebrani rodzice i klubowicze. Po występach shihan Artur Wilento, krótko podsumował wydarzenia mijającego roku. Wyróżnione zostały osoby, które w sezonie rocznym 2019 zdobyły czołowe lokaty na turniejach karate. Tym razem najwięcej wyróżnień wywalczyła Oliwia Niejadlik 5 tytułów. Nagrodzeni zostali również nowi instruktorzy Adrian Moczulak i Zuzanna Chalecka a także Sławomir Kłosiński, który w tym roku podczas obozu letniego w Tucholi zdał na stopień 4dan. Każdy uczestnik Keiko Osame otrzymał pamiątkową tabliczkę od shihan Wilento z trenerską sentencją. Wspólne zdjęcie zakończyło oficjalną cześć Keiko Osame.

Wszystkim członkom i sympatykom klubu życzymy wielu pozytywnych wrażeń, zdrowia, wytrwałości i spełnienia założonych celów w 2020 roku.

Zdjęcia: Marcelina Grabowska