Zakończenie sezonu 2021/22

W czwartek 23 czerwca 2022 zakończyliśmy obecny sezon – rok szkolny 2021/22 wspólnym treningiem na boisku szkolnym SP-23 przy ul. Osikowej 11. W treningu udział wzięło ponad 100 ćwiczących głównie w sekcjach juniorów naszego klubu. Zaczęliśmy od treningu podstaw, potem grupy prezentowały kata, a na zakończenie krótki sparing 🙂 gdzie starsi mogli ćwiczyć z młodszymi…

Po zakończeniu treningu był czas na piknik i kawałek tortu, który zniknął w mgnieniu oka 🙂
Przed nami wakacje i obozy karate. Wielu ćwiczących w lipcu weźmie udział w zorganizowanych przez nasz klub obozach dla dzieci i młodzieży w Szklarskiej Porębie i Ciechocinku. Czeka nas również XX Obóz Letni PFKK w Tucholi.
Nowy sezon zapowiada się ciekawie, mamy nadzieję, że bez przeszkód będziemy mogli rozwijać swoją pasję do kyokushin karate.

Życzymy wszystkim udanych i aktywnych wakacji – OSU!

Zdjęcia: M.Kuśmirek, A.Witkowski, T.Wrzesień