Obóz Letni w Teologu

W pierwszym tygodniu wakacji tego roku w Teologu nad jeziorem Bysławskim odbył się obóz szkoleniowy dla dzieci i młodzieży. W obozie wzięli udział ćwiczący w klubach kyokushin karate z Torunia, Inowrocławia, Lipna, Konina, Turku i Solca Kujawskiego. Zajęcia prowadzili: Artur Wilento 2dan, Dariusz Jasiakiewicz 2dan, Daniel Gorczyca 2dan, Tomasz Marcysiak 1dan, Sławomir Kłosiński 1dan, Paweł Olszewski 1dan, Maciej Kowalczyk 1dan. Gościem obozu był sensei Bogusław Jeremicz 4dan, który poprowadził kilka treningów. Wszystkie treningi były ukierunkowane na przełożenie ćwiczonej techniki na walkę. Pod koniec obzu wszyscy uczestnicy mieli okazję sprawdzenia swoich umiejętności w walce z pełnym zabezpieczeniem we wszelkiego rodzaju ochraniacze.

Ośrodek ciekawie położony z dojściem do jeziora, wypożyczalnią kajaków i salą gimnastyczną. Mankamentem był ciasna stołówka i niedokończone miejsca noclegowe…
Treningi odbywały się z podziałem na grupy w różnych miejscach w zależności od pogody. Uczestnicy skorzystali z kajaków i kąpieli w jeziorze. W ramach wycieczki wszyscy pojechali do Chojnic gdzie zwiedziliśmy stare miasto oraz skorzystaliśmy z atrakcji parku wodnego. Na koniec obozu odbył się egzamin na stopnie kyu.

Obóz letni Teolog a