Turniej Oyama Cup w Międzyzdrojach

29 listopada w Międzyzdrojach odbył się Turniej Full-Contact Karate Oyama Cup. W zawodach wzięli udział zarówno seniorzy jak i juniorzy. Turniej zorganizował Międzyzdrojski Klub Sportowy Bushido. Wśród startujących byli zawodnicy naszego klubu, którzy dobrze zaprezentowali się na macie turnieju. 

W kategorii juniorów walczył Piotr Oskwarek, który wygrał kategorię 17-18lat open zajmując I miejsce. W konkurencji kobiet open walczyła Monika Wierzbowska, która zajęła II miejsce. W konkurencji seniorów do 70kg Bogdan Sojka wywalczył II miejsce. W kategorii +80kg walczyło dwóch naszych zawodników: Andrzej Poczwardowski zajął miejsce I a Łukasz Jóźwiak miejsce II

Serdecznie gratulujemy dobrej postawy podczas zawodów i zajętych miejsc. Dziękujemy również przyjacielowi klubu za pomoc w organizacji wyjazdu toruńskiej drużyny na turniej OSU!!

Więcej zdjęć na stronie Marzeny Jacuńskiej.

.