Czarny Pas Mistrzowski

W czasie XVII Obozu Letniego w Tucholi (22-27.07.2019) odbył się egzamin na stopnie mistrzowskie dan. Do egzaminu zgłosiła się grupa dwudziestu ćwiczących kyokushin karate. W tym roku po raz pierwszy odbył się egzamin na 4 dan. Do tego egzaminu podeszły cztery osoby, wśród nich Sławomir Kłosiński.

Egzamin odbył się w dwóch częściach. W komisji egzaminacyjnej zasiedli kaicho Masahiro Kaneko 6dan, shihan Bogusław Jeremicz 6dan i Artur Wilento 5dan. Pierwszego dnia odbył się test pisemny z wiedzy ogólnej i egzamin techniczny. W drugiej części kumite i test temashiwari.

Yondan – 4dan
Sławomir Kłosiński – rozpoczął treningi kyokushin karate w naszym klubie, w 1987 roku . Na początku lat 90-tych rozpoczął sportowe zmagania w turniejach walki. Droga do sukcesów nie była jednak łatwa. Dopiero po kilku latach od pierwszego występu na zawodach pojawiły się sukcesy i to nie byle jakie. Ośmiokrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski w Kyokushin Karate, wielokrotnie na innych turniejach. Dwukrotnie brał udział w Mistrzostwach Świata Kyokushin-kan. Swoją karierę zawodniczą zakończył w 2009 roku zdobywając tytuł Mistrza Polski PFKK w kategorii -70kg. W dalszym ciągu jednak staje na matach, tym razem w roli sędziego.
Zainteresował się również kick-boxingiem, gdzie w Mistrzostwach Polski w konkurencji z low-kick w 2005 roku wywalczył tytuł mistrzowski.

Swoim doświadczeniem i wiedzą dzieli się ucząc karate ćwiczących w klubie. Jest instruktorem karate i kick-boxingu. 

Serdeczne gratulacje uzyskanego nowego stopnia mistrzowskiego – OSU!!!