Noworoczny Turniej Karate w Chełmnie

W sobotę 14 stycznia 2023 roku odbył się Noworoczny Turniej Karate w Chełmnie przygotowany przez sensei Michał Okońskiego 4dan. W organizacji i przeprowadzeniu turnieju pomogli również uczestniczący w zawodach przedstawiciele innych klubów. W zawodach uczestniczyła również 6 osobowa ekipa z Torunia prowadzona przez sensei Piotra Binkowskiego 3dan..

Duża liczba zawodników z różnych klubów spowodowała, że zawody wydłużyły się co spowodowało kilka niepotrzebnych emocji. Zawodnicy zostali pogrupowani pod względem wieku i wagi w małe grupy, w których każdy walczył z każdym.

Dla naszych zawodników były to pierwsze starty i możliwość rywalizacji z rówieśnikami z innych klubów. Mamy nadzieję, że w przyszłości chętnie podejmą wyzwanie i zobaczymy ich jeszcze na matach turniejowych – gratulujemy startu i sukcesów!!

Wyniki naszych zawodników:

  • Alan Nastawny – 1 msc 7-8 do 25kg,
  • Jan Łukjanowicz – 3 msc 9-10 lat do 30 kg,
  • Dominik Glib – 2 msc 9-10 do 35 kg,
  • Konstancja Dziubak – 1 msc 9-10 lat do 40 kg,
  • Marcel Glib – 3 msc 13-14 do 45 kg,
  • Piotr Marczak – 3 msc. 13-14 do 45 kg.