Archiwum Klubowe 2009-2010

Uzupełniliśmy nasze klubowe archiwum z lat:

Jeżeli chcecie zobaczyć jak wyglądali nasi zawodnicy i instruktorzy 11 i 12 lat temu to śmiało zaglądajcie tu.

Nasi o 12 lat młodsi zawodnicy – seniorzy zdobywali tytuły mistrzowskie i znakomicie walczyli w turniejach w tym Mistrzostwach Świata w Budapeszcie i Mistrzostwach Polski PFKK choćby Sławomir Kłosiński, Andrzej Poczwardowski, Miłosz Kobusiński, Adam Witkowski, Łukasz Jóźwiak i i Anna Urbańska.

Mistrzostwa Polski Seniorów – Radom 2009, film z kanału YouTube Pawła Rzeckiego.

Wówczas juniorki – trio z Łubianki: Weronika Krajewska, Marcelina Grabowska i Katarzyna Socha nie dawały szans swoim przeciwniczkom. Również świetne występy mieli Barbara Muzalewska, Denis Załęcki i Hubert Maciejewicz i inni.

Jak i kiedy zdawali na stopnie mistrzowskie Artur Wilento 4dan, Sławomir Kłosiński i Andrzej Poczwardowski 3dan czy Przemysław Paczewski 1dan znajdziecie w relacji z obozów. 

Też możecie zobaczyć tutaj relacje i zdjęcia z obozów i seminariów szkoleniowych w tym seminarium kumite z japońskimi instruktorami w Wałczu czy seminarium K-1 z Ernesto Hoostem w Edynburgu lub szkoleniu w Japonii niedaleko Fukushimy…

Zawodnicy Toruńskiego Klubu Karate Kyokushin w latach 2009/10, którzy wyróżniali się podczas zawodów sportowych:
Kobiety: Weronika Krajewska, Marcelina Grabowska, Katarzyna Socha, Barbara Muzalewska, Marta Talarek, Nikola Chalecka, Zuzanna Chalecka, Helena Garside, Zuzanna Mowińska, Monika Górzkowska, Anna Urbańska,
Mężczyźni: Hubert Maciejewicz, Łukasz Jóźwiak, Piotr Sokołowski, Denis Załęcki, Przemysław Maryniak, Adrian Makowski, Mikołaj Wilento, Mateusz Bełkowski, Bogdan Sojka, Andrzej Poczwardowski, Miłosz Kobusiński, Maciej Ryczkowski, Marcin Czajkowski, Sławomir Kłosiński, Krzysztof Kosowski, Adam Witkowski, Dawid Jędryka, Rafał Maciejewski.

Więcej informacji można znaleźć tutaj: