Archiwum Klubowe 2007-2008

Uzupełniliśmy nasze klubowe archiwum z lat:

Nasz Klub 13 i 14 lat temu obchodził 20-lecie formalnego istnienia. W tym czasie 5 osób zdało na czarne pasy mistrzowskie Marcin Czajkowski, Adrian Moczulak, Miłosz Kobusiński, Dawid Jędryka na 1dan a Piotr Binkowski na 2dan. Nasi zawodnicy wzięli udział w 3 turniejach zagranicznych w Szentes, Barcelonie i Moskwie – każdy z tych turniejów to również niezapomniane przygody w podróży 🙂 choćby przejazd samochodami tam i z powrotem na Węgry czy przygody hotelowe w Barcelonie albo przylot na inne niż planowane lotnisko w Moskwie…

Barcelona I Otwarty Międzynarodowy Turniej – Royama Cup

Organizatorem tego turnieju była Hiszpańska Federacja Kyokushinkan dla której również były to Mistrzostwa Krajowe. W zawodach oprócz zawodników hiszpańskich wzięły udział reprezentacje Austrii, Japonii, Francji, Niemiec, Polski i Rosji. W skład 4 osobowej reprezentacji Polski weszli również zawodnicy naszego klubu … Czytaj Dalej Barcelona I Otwarty Międzynarodowy Turniej – Royama Cup

Nasi seniorzy zdobywają tytuły Mistrzów Polski w Gdańsku i Łysomicach. Turniej w tej pod toruńskiej miejscowości był ciekawym wydarzeniem, który odbił się echem nie tylko w środowisku sportowym…

Mistrzostwa Polski w Łysomicach

W sobotę 15 marca 2008 Łysomice k/Torunia gościły czołówkę polskich karateków Kyokushinkan. Zawody zorganizował Toruński Klub Karate Kyokushin oraz Rada Gminy Łysomice. W Turnieju wzięli udział karatecy z 21 klubów zrzeszonych w Polskiej Federacji Kyokushin-kan Karate-do. Mistrzostwa rozegrano w konkurencjach … Czytaj Dalej Mistrzostwa Polski w Łysomicach

Znakomity pełen emocji i walk turniej Baltic Cup w Gdańsku z sukcesami torunian pozostanie na trwale we wspomnieniach. Warto również zobaczyć jak wyglądały pełne energii szkolenia w Toruniu, Grudziądzu czy Wałczu oraz obozy z udziałem japońskich mistrzów w Tucholi i naszych o wiele wówczas młodszych członków klubu.

V Obóz Letni w Tucholi

W dniach 24-29 lipiec w Tucholi odbył się V Obóz Letni Kyokushin-kan. Gośćmi zaproszonymi byli instruktorzy z Japonii shihan Masahiro Kaneko 5dan oraz Shihan Kunio Ishizawa 5dan. Na początku obozu zajęcia prowadził shihan Bogusław Jeremicz 5dan, który przypomniał podstawy karate … Czytaj Dalej V Obóz Letni w Tucholi

Nasze niezapomniane obozy klubowe w Zakopanem i Ustce gdzie zobaczycie wiele młodych twarzy osób, które dziś już są dorosłe, a także instruktorów bez brody i srebrnej fryzury 😉

Wakacje z Karate w Ustce

W dniach 23-30 czerwca w Ustce odbył się Obóz Letni dla juniorów ćwiczących w regionie kujawsko-pomorskim. W obozie wzięli udział ćwiczący w klubach w Bydgoszczy, Chełmnie, Gołubiu-Dobrzyniu, Grudziądzu, Wąbrzeźnie i Toruniu. Obóz prowadził Artur Wilento 3dan, a pomagali instruktorzy: Michał Okoński … Czytaj Dalej Wakacje z Karate w Ustce

Obóz Letni w Zakopanem

W dniach 2-12 lipca byliśmy na Obozie Letnim w Zakopanem. Co prawda pogoda nie rozpieszczała nas za bardzo ale nie daliśmy się jej pokonać. Najważniejsze były treningi, które odbywały się w różnych miejscach –  w salach ośrodka w tym do … Czytaj Dalej Obóz Letni w Zakopanem

Na podium Mistrzostw Polski Kyokushinkan w tym czasie stanęli: Paulina Grochowalska, Agnieszka Gabryszewska, Paweł Litwin, Marcin Czajkowski, Andrzej Poczwardowski, Sławomir Kłosiński, Anna Urbańska, Rafał Brzóskiewicz, Adrian Szwaracki, Łukasz Jóźwiak, Marcelina Grabowska, Barbara Muzalewska, Piotr Binkowski, Miłosz Kobusiński, Adam Derdzikowski.

Zawodnicy Toruńskiego Klubu Karate Kyokushin w latach 2008/7, którzy wyróżniali się podczas zawodów sportowych:
Kobiety: Monika Górzkowska, Paulina Litwińczuk, Paulina Grochowalska, Agnieszka Gabryszewska, Weronika Krajewska, Marcelina Grabowska, Katarzyna Socha, Barbara Muzalewska, Marta Waczyńska, Marta Talarek, Magda Wroniewicz, Natalia Tracewska, Anna Urbańska, Katarzyna Bogdan, Justyna Kozłowska.
Mężczyźni: Tomasz Juźków, Bogdan Sojka, Łukasz Jóźwiak, Denis Załęcki, Kacper Piotrowski, Mateusz Bełkowski, Łukasz Andrzejewski, Bogdan Sojka, Andrzej Poczwardowski, Miłosz Kobusiński, Marcin Czajkowski, Sławomir Kłosiński, Adam Witkowski, Dawid Jędryka, Rafał Maciejewski, Piotr Binkowski, Adam Derdzikowski, Rafał Brzóskiewicz, Przemysław Makulski, Maciej Ryczkowski, Krzysztof Kosowski.

Więcej informacji można znaleźć tutaj: