Archiwum Klubowe 2007-2008

Uzupełniliśmy nasze klubowe archiwum z lat:

Nasz Klub 13 i 14 lat temu obchodził 20-lecie formalnego istnienia. W tym czasie 5 osób zdało na czarne pasy mistrzowskie Marcin Czajkowski, Adrian Moczulak, Miłosz Kobusiński, Dawid Jędryka na 1dan a Piotr Binkowski na 2dan. Nasi zawodnicy wzięli udział w 3 turniejach zagranicznych w Szentes, Barcelonie i Moskwie – każdy z tych turniejów to również niezapomniane przygody w podróży 🙂 choćby przejazd samochodami tam i z powrotem na Węgry czy przygody hotelowe w Barcelonie albo przylot na inne niż planowane lotnisko w Moskwie…

Barcelona I Otwarty Międzynarodowy Turniej – Royama Cup

Organizatorem tego turnieju była Hiszpańska Federacja Kyokushinkan dla której również były to Mistrzostwa Krajowe. W zawodach oprócz zawodników hiszpańskich wzięły udział reprezentacje Austrii, Japonii, Francji, Niemiec, Polski i Rosji. W skład 4 osobowej reprezentacji Polski weszli również zawodnicy naszego klubu … Czytaj Dalej Barcelona I Otwarty Międzynarodowy Turniej – Royama Cup

Nasi seniorzy zdobywają tytuły Mistrzów Polski w Gdańsku i Łysomicach. Turniej w tej pod toruńskiej miejscowości był ciekawym wydarzeniem, który odbił się echem nie tylko w środowisku sportowym…

Mistrzostwa Polski w Łysomicach

W sobotę 15 marca 2008 Łysomice k/Torunia gościły czołówkę polskich karateków Kyokushinkan. Zawody zorganizował Toruński Klub Karate Kyokushin oraz Rada Gminy Łysomice. W Turnieju wzięli udział karatecy z 21 klubów zrzeszonych w Polskiej Federacji Kyokushin-kan Karate-do. Mistrzostwa rozegrano w konkurencjach … Czytaj Dalej Mistrzostwa Polski w Łysomicach

Znakomity pełen emocji i walk turniej Baltic Cup w Gdańsku z sukcesami torunian pozostanie na trwale we wspomnieniach. Warto również zobaczyć jak wyglądały pełne energii szkolenia w Toruniu, Grudziądzu czy Wałczu oraz obozy z udziałem japońskich mistrzów w Tucholi i naszych o wiele wówczas młodszych członków klubu.

V Obóz Letni w Tucholi

W dniach 24-29 lipiec w Tucholi odbył się V Obóz Letni Kyokushin-kan. Gośćmi zaproszonymi byli instruktorzy z Japonii shihan Masahiro Kaneko 5dan oraz Shihan Kunio Ishizawa 5dan. Na początku obozu zajęcia prowadził shihan Bogusław Jeremicz 5dan, który przypomniał podstawy karate … Czytaj Dalej V Obóz Letni w Tucholi

Nasze niezapomniane obozy klubowe w Zakopanem i Ustce gdzie zobaczycie wiele młodych twarzy osób, które dziś już są dorosłe, a także instruktorów bez brody i srebrnej fryzury 😉

Wakacje z Karate w Ustce

W dniach 23-30 czerwca w Ustce odbył się Obóz Letni dla juniorów ćwiczących w regionie kujawsko-pomorskim. W obozie wzięli udział ćwiczący w klubach w Bydgoszczy, Chełmnie, Gołubiu-Dobrzyniu, Grudziądzu, Wąbrzeźnie i Toruniu. Obóz prowadził Artur Wilento 3dan, a pomagali instruktorzy: Michał Okoński … Czytaj Dalej Wakacje z Karate w Ustce

Obóz Letni w Zakopanem

W dniach 2-12 lipca byliśmy na Obozie Letnim w Zakopanem. Co prawda pogoda nie rozpieszczała nas za bardzo ale nie daliśmy się jej pokonać. Najważniejsze były treningi, które odbywały się w różnych miejscach –  w salach ośrodka w tym do … Czytaj Dalej Obóz Letni w Zakopanem

Więcej informacji można znaleźć tutaj: